Vegar Ballovarre fra Skjervøy dømmer topplaget Raufoss i Oddsenligaen avdeling 2 når de lørdag reiser til Alta for å spille kamp. Raufoss ligger to poeng foran Moss på tabellen, og det ser i øyeblikket ut som om det er mellom disse to lagene det står mellom i kampen om opprykk.

I avdeling 3 er det Egersunds og Ullensaker/Kisa som ligger sju poeng foran de andre lagene når serien snart er halvveis. Daniel Higraff fra Brodd dømmer Egersunds hjemme mot Odda, mens Shervin Heydary fra Løten dømmer Ull/Kisa mot Fana. Begge kampene er lørdag ettermiddag.

Her er komplett oppsett:

Avd 2
Lørdag 25. juli kl. 16:00
Alta – Raufoss
Sted: Finnmarkshallen
Dommer: Vegar Ballovarre, Skjervøy IK
Assistentdommer 1: Tom Egil Olsen, Tverrelvdalen IL
Assistentdommer 2: Bernt Thomas Berntsen, Sørøy Glimt, FK

Gjøvik-Lyn – Lørenskog
Dommer: Magnus Koløy, Bjørndal IF
Assistentdommer 1: Samir Taghizadeh, Tveita IL
Assistentdommer 2: Haron Siad, Heming, IL

Nybergsund IL Trysil – Fram
Sted: Nybergsund stadion
Dommer: Kristian Randen, Hof IL
Assistentdommer 1: Kim André Østhagen, Stange SK
Assistentdommer 2: Morten Haugerud, Skreia IL

Søndag 26. juli kl. 18:00
Kvik Halden – Drammen FK
Sted: Halden stadion
Dommer: Henrik Ingwardo, Fet
Assistentdommer 1: Daniel Augdahl, Kråkerøy IL
Assistentdommer 2: Tobias Bengtson, Tveter IL

Moss – Sprint-Jeløy
Sted: Melløs stadion
Dommer: Henrik Andreas Grenå Pettersen, Gresvik IF
Assistentdommer 1: Sebastian Mikalsen, Spydeberg IL
Assistentdommer 2: Shkodran Dinaj, Rilindja, IL
Dommerveileder: Bernt Håvard Bruheim, Sprint-Jeløy, SK

Mandag 27. juli kl. 19:00
Strømsgodset TF 2 – Ørn Horten
Sted: Marienlyst gml
Dommer: Raymond Nyberg, Stridsklev IL
Assistentdommer 1: Hans Petter Sandtorv Andersen, Nore Neset IL
Assistentdommer 2: Vegard Hallingstad, Skoger IL

Tirsdag 28. juli kl. 19:00
Notodden – Lillestrøm 2
Sted: Idrettsparken KG Notodden
Dommer: Richard Isaksen, Ski og ballklubben Skiold – Fotball
Assistentdommer 1: Rollef Flathus, Kjapp IL
Assistentdommer 2: Ridha B. M. Hnana, Eidanger IL

Avd 3
Lørdag 25. juli kl. 16:00
Egersunds – Odda
Sted: Idrettsparken
Dommer: Daniel Higraff, Brodd, Idrettslaget fotballgr.
Assistentdommer 1: Khalil Karrouch, Forus og Gausel IL
Assistentdommer 2: Sabri Cetintas, Sandnes Ulf

Sola – Fløy
Sted: Sola stadion
Dommer: Cosmin Dima, Ferkingstad IL
Assistentdommer 1: Anders Løge, Forus og Gausel IL
Assistentdommer 2: Alf Olav Rossland, Åkra IL – Fotball

Ullensaker/Kisa – Fana
Sted: UKI Arena
Dommer: Shervin Heydary, Løten FK
Assistentdommer 1: Imran Tariq, Furuset Fotball IF
Assistentdommer 2: Martin Berg, Hunstad FK – Fotball
Dommerveileder: Geir Åge Masovn Holen, Rælingen

Eidsvold TF – Arendal
Sted: Myhrer 1
Dommer: Ali Al-Hatem, Skreia IL
Assistentdommer 1: Kjartan Øxseth, Lunderseter IL
Assistentdommer 2: Yahya Swajet, Grue IL

Vidar – Donn
Sted: Lassa gress
Dommer: Sivert Ø. Amland, Kringlebotn IL
Assistentdommer 1: Kjell Arne Lundin, Randaberg IL – Fotball
Assistentdommer 2: Jan-Erik Timm, Havdur, IL

Søndag 26. juli kl. 15:00
Vard Haugesund – Fyllingsdalen
Sted: Haugesund stadion
Dommer: Ørjan Vikene, Djerv 1919, SK
Assistentdommer 1: Stian Eikesdal, Karmsund Ballklubb
Assistentdommer 2: Henning Skorpe, Vedavåg Karmøy, SK – fotball

Mandag 27. juli kl. 19:00
Vindbjart – Odd 2
Sted: Moseidmoen gress
Dommer: Marius Lien, Otra IL
Assistentdommer 1: Trond Kristiansen, Vigør, FK
Assistentdommer 2: Rune Akselsen, Giv Akt, IL
Dommerveileder: Thor Håversen, Solbygg, FK