Rohit Saggi skal både dømme andre rundes åpningskamp mellom LSK og Sarpsborg og være fjerdedommer i Tromsø Strømsgodset kommende helg. Her er dommeroppsettet for de seks kampene som er berammet.

Lillestrøm – Sarpsborg 08
Åråsen stadion 17.03.2018 15:30
Dommer: Rohit Saggi (Drafn, SBK)
Ass.dommer 1: Isaak Elias Skjeseth Bashevkin (Ready)
Ass.dommer 2: Dag Roger Nebben (Åsa IL)
4. dommer: Sigurd Smehus Kringstad (Valder, IL – Fotball)
Dommerveileder: Jan Petter Randen (Hof IL)
Kampdelegat: Karl Espen Eriksen (Sande Sportsklubb)

Rosenborg – Kristiansund
Lerkendal stadion 17.03.2018 18:00
Dommer: Espen Andreas Eskås (Bækkelagets SK)
Ass.dommer 1: Kim Tomas Haglund (Navestad IF)
Ass.dommer 2: Morten Jensen (Fjellhamar)
4. dommer: Kai Erik Steen (Gneist, IL)
Dommerveileder: Kjell Alseth (Stjørdals-Blink Fotball)
Kampdelegat: Tormod Larsen (Ranheim IL – Fotball Topp)

Tromsø – Strømsgodset
Alfheim stadion 18.03.2018 18:00
Dommer: Sigurd Smehus Kringstad (Valder, IL – Fotball)
Ass.dommer 1: Ivar Michael Bergum Jahr (Raufoss Fotball)
Ass.dommer 2: Erik Hegstad (Sverresborg Fotball)
4. dommer: Rohit Saggi (Drafn, SBK)
Dommerveileder: Espen Berntsen (Fart, FL)
Kampdelegat: Roald Magne Johansen (Storfjord IL)

Haugesund – Molde
Haugesund stadion 18.03.2018 18:00
Dommer: Tore Hansen (Feda IL)
Ass.dommer 1: Jon-Michael Knutsen (Løvenstad)
Ass.dommer 2: Tom Harald Grønevik (Gneist, IL)
4. dommer: Trygve Kjensli (Nesodden IF)
Dommerveileder: Tore Aaland (Seljord IL)
Kampdelegat: Ole Andreas Glette (Sportsklubben Vard Haugesund)

Brann – Bodø/Glimt
Brann stadion 18.03.2018 18:00
Dommer: Tommy Skjerven (Kaupanger IL)
Ass.dommer 1: Leif Erik Opland (Byneset IL)
Ass.dommer 2: Svein Inge Wiken (Kolstad Fotball)
4. dommer: Kristoffer Hagenes (Hovding, TIL)
Dommerveileder: Arnor Dingen (Lyngbø SK)
Kampdelegat: Kjetil Næs (Rosendal TL)

Vålerenga – Odd
Intility Arena 18.03.2018 20:00
Dommer: Svein Oddvar Moen (Haugar, SK)
Ass.dommer 1: Magnus Lundberg (Ringsaker IF)
Ass.dommer 2: Geir-Oskar Isaksen (Ramfjord Ungdoms- og Idrettslag)
4. dommer: Ola Hobber Nilsen (Nordstrand IF)
Dommerveileder: Terje Hauge (Olsvik IL)
Kampdelegat: Tone Åsrud Reime (Mysen IF)

Sandefjord-Ranheim og Stabæk-Start i 2. serierunde er utsatt.