Er du spent på når det går eliteseriekamper i fotball i år? Dette er planene:

Søndag 9. mai (1. runde):
Bodø/Glimt – Tromsø (18.00), Molde – Kristiansund (18.00), Odd – Sandefjord (18.00, tilhører runde to), Viking – Brann (18.00), Vålerenga – Rosenborg (20.00).

Utsatt: Sarpsborg – Mjøndalen, Stabæk – Lillestrøm, Sandefjord – Haugesund, Strømsgodset – Odd.

Onsdag 12. mai (2. runde):
Kristiansund – Bodø/Glimt (18.00), Brann – Vålerenga (20.00).

Torsdag 13. mai (2. runde):
Tromsø – Molde (18.00), Rosenborg – Viking (20.00).

Utsatt: Lillestrøm – Sarpsborg, Mjøndalen – Stabæk, Haugesund – Strømsgodset.

Søndag 16. mai (3. runde):
Sarpsborg – Haugesund (15.00), Viking – Tromsø (15.00), Vålerenga – Kristiansund (15.00), Bodø/Glimt – Rosenborg (18.00), Sandefjord – Mjøndalen (18.00), Strømsgodset – Lillestrøm (18.00), Molde – Brann (20.00).

Mandag 24. mai (4. runde):
Odd – Sarpsborg (15.00), Brann – Bodø/Glimt (18.00), Haugesund – Stabæk (18.00), Kristiansund – Strømsgodset (18.00), Lillestrøm – Viking (18.00), Mjøndalen – Vålerenga (18.00), Tromsø – Sandefjord (18.00), Rosenborg – Molde (20.00).

Torsdag 27. mai (runde 5):
Bodø/Glimt – Haugesund (18.00), Lillestrøm – Odd (18.00), Molde – Vålerenga (20.00), Sandefjord – Rosenborg (18.00), Sarpsborg – Kristiansund (18.00), Stabæk – Brann (18.00), Strømsgodset – Tromsø (18.00), Viking – Mjøndalen (18.00).

Søndag 30. mai (runde 6):
Brann – Strømsgodset (18.00), Haugesund – Viking (18.00), Kristiansund – Lillestrøm (18.00), Mjøndalen – Molde (18.00), Odd – Bodø/Glimt (18.00), Rosenborg – Stabæk (18.00), Tromsø – Sarpsborg (18.00), Vålerenga – Sandefjord (18.00).

Lørdag 12. juni (runde 7):
Kristiansund – Odd (15.00), Sandefjord – Molde (15.00).

Søndag 13. juni (runde 7):
Bodø/Glimt – Mjøndalen (18.00), Lillestrøm – Haugesund (18.00), Sarpsborg 08 – Brann (18.00), Strømsgodset – Rosenborg (18.00), Viking – Vålerenga (20.00).

Mandag 14. juni:
Stabæk – Tromsø (19.00).

Onsdag 16. juni (framskutte kamper fra runde 14 og 16):
Bodø/Glimt – Strømsgodset (18.00), Molde – Sarpsborg (18.00), Vålerenga – Odd (20.00).

Lørdag 19. juni (runde 8):
Sandefjord – Viking (15.00).

Søndag 20. juni (runde 8):
Mjøndalen – Strømsgodset (15.00), Brann – Odd (18.00), Haugesund – Kristiansund (18.00), Molde – Stabæk (18.00), Rosenborg – Sarpsborg (18.00), Tromsø – Lillestrøm (18.00), Vålerenga – Bodø/Glimt (20.00).

Torsdag 24. juni (runde 9):
Bodø/Glimt – Molde (18.00), Haugesund – Brann (18.00), Kristiansund – Mjøndalen (18.00), Odd – Tromsø (18.00), Strømsgodset – Sandefjord (18.00), Stabæk – Vålerenga (20.00).

Fredag 25. juni (runde 9):
Lillestrøm – Rosenborg (20.00), Sarpsborg – Viking (18.00).

Søndag 27. juni (framskutt kamp fra runde 12):
Bodø/Glimt – Stabæk (18.00).

Onsdag 30. juni (runde 10):
Brann – Lillestrøm (20.00), Mjøndalen – Odd (18.00), Molde – Strømsgodset (18.00), Rosenborg – Haugesund (18.00), Sandefjord – Bodø/Glimt (18.00), Tromsø – Kristiansund (18.00),

Torsdag 1. juli (runde 10):
Viking – Stabæk (18.00), Vålerenga – Sarpsborg (20.00).

Søndag 4. juli (runde 11):
Bodø/Glimt – Viking, Haugesund – Tromsø, Kristiansund – Brann, Lillestrøm – Mjøndalen, Odd – Rosenborg, Sarpsborg – Molde, Stabæk – Sandefjord, Strømsgodset – Vålerenga.

Lørdag 10. juli (runde 12):
Brann – Tromsø, Mjøndalen – Haugesund, Molde – Odd, Rosenborg – Kristiansund, Sandefjord – Sarpsborg, Viking – Strømsgodset, Vålerenga – Lillestrøm.

Søndag 18. juli (runde 13):
Brann – Mjøndalen, Haugesund – Vålerenga, Kristiansund – Sandefjord, Lillestrøm – Molde, Odd – Viking, Sarpsborg – Bodø/Glimt, Strømsgodset – Stabæk, Tromsø – Rosenborg.

Søndag 8. august (runde 14):
Mjøndalen – Tromsø, Molde – Haugesund, Sandefjord – Lillestrøm, Stabæk – Sarpsborg, Viking – Kristiansund.

Søndag 15. august (runde 15):
Brann – Sandefjord, Kristiansund – Stabæk, Lillestrøm – Bodø/Glimt, Mjøndalen – Rosenborg, Odd – Haugesund, Sarpsborg – Strømsgodset, Tromsø – Vålerenga, Viking – Molde.

Søndag 22. august (runde 16):
Bodø/Glimt – Kristiansund, Haugesund – Lillestrøm, Molde – Sarpsborg, Rosenborg – Odd, Sandefjord – Tromsø, Stabæk – Mjøndalen, Strømsgodset – Brann, Vålerenga – Viking.

Søndag 29. august (runde 17):
Brann – Haugesund, Kristiansund – Molde, Mjøndalen – Lillestrøm, Odd – Strømsgodset, Sarpsborg – Sandefjord, Tromsø – Bodø/Glimt, Viking – Rosenborg, Vålerenga – Stabæk.

Søndag 12. september (runde 18):
Bodø/Glimt – Odd, Haugesund – Sarpsborg, Lillestrøm – Brann, Molde – Mjøndalen, Rosenborg – Tromsø, Sandefjord – Vålerenga, Stabæk – Viking, Strømsgodset – Kristiansund.

Søndag 19. september (runde 19):
Kristiansund – Haugesund, Mjøndalen – Sandefjord, Odd – Lillestrøm, Sarpsborg – Rosenborg, Stabæk – Strømsgodset, Tromsø – Brann, Viking – Bodø/Glimt, Vålerenga – Molde.

Søndag 26. september (runde 20):
Bodø/Glimt – Vålerenga, Brann – Kristiansund, Haugesund – Odd, Lillestrøm – Tromsø, Molde – Viking, Rosenborg – Mjøndalen, Sandefjord – Stabæk, Strømsgodset – Sarpsborg.

Søndag 3. oktober (runde 21):
Kristiansund – Rosenborg, Mjøndalen – Brann, Odd – Molde, Sarpsborg – Lillestrøm, Stabæk – Bodø/Glimt, Tromsø – Haugesund, Viking – Sandefjord, Vålerenga – Strømsgodset.

Søndag 17. oktober (runde 22):
Bodø/Glimt – Sarpsborg, Brann – Stabæk, Haugesund – Mjøndalen, Lillestrøm – Kristiansund, Molde – Tromsø, Rosenborg – Vålerenga, Sandefjord – Odd, Strømsgodset – Viking.

Søndag 24. oktober (runde 23):
Kristiansund – Sarpsborg, Odd – Brann, Rosenborg – Sandefjord, Stabæk – Molde, Strømsgodset – Bodø/Glimt, Tromsø – Mjøndalen, Viking – Lillestrøm, Vålerenga – Haugesund.

Torsdag 28. oktober (runde 24):
Brann – Viking, Haugesund – Rosenborg, Lillestrøm – Stabæk, Mjøndalen – Kristiansund, Molde – Bodø/Glimt, Sandefjord – Strømsgodset, Sarpsborg – Vålerenga, Tromsø – Odd.

Søndag 31. oktober (runde 25):
Bodø/Glimt – Sandefjord, Kristiansund – Tromsø, Odd – Mjøndalen, Rosenborg – Lillestrøm, Stabæk – Haugesund, Strømsgodset – Molde, Viking – Sarpsborg, Vålerenga – Brann.

Søndag 7. november (runde 26):
Brann – Rosenborg, Haugesund – Bodø/Glimt, Lillestrøm – Vålerenga, Mjøndalen – Viking, Molde – Sandefjord, Odd – Kristiansund, Sarpsborg 08 – Stabæk, Tromsø – Strømsgodset.

Søndag 21. november (runde 27):
Bodø/Glimt – Lillestrøm, Molde – Rosenborg, Sandefjord – Brann, Sarpsborg – Odd, Stabæk – Kristiansund, Strømsgodset – Mjøndalen, Viking – Haugesund, Vålerenga – Tromsø.

Søndag 28. november (runde 28):
Brann – Molde, Haugesund – Sandefjord, Kristiansund – Viking, Lillestrøm – Strømsgodset, Mjøndalen – Sarpsborg, Odd – Vålerenga, Rosenborg – Bodø/Glimt, Tromsø – Stabæk.

Søndag 5. desember (runde 29):
Bodø/Glimt – Brann, Molde – Lillestrøm, Sandefjord – Kristiansund, Sarpsborg – Tromsø, Stabæk – Rosenborg, Strømsgodset – Haugesund, Viking – Odd, Vålerenga – Mjøndalen.

Søndag 12. desember (runde 30):
Brann – Sarpsborg, Haugesund – Molde, Kristiansund – Vålerenga, Lillestrøm – Sandefjord, Mjøndalen – Bodø/Glimt, Odd – Stabæk, Rosenborg – Strømsgodset, Tromsø – Viking.

(Kilde: NTB)