To svenske team, men ingen norske, når Europaligaen spiller sin andre runde i gruppespillet torsdag. Jonas Eriksson skal til Tyrkia for å dømme Fenerbahçe SK – Feyenoord.

Her er oppsettet av kamper og dommere:

Group B, 29 September 2016, 17:00 CET
Astana Arena, Astana (KAZ)
FC Astana – BSC Young Boys
Referee: Simon Lee Evans (WAL)
Assistant Referee 1: Philip Thomas (WAL)
Assistant Referee 2: Lewiss Ross Edwards (WAL)
Additional Assistant Referee 1: Bryn Markham-Jones (WAL)
Additional Assistant Referee 2: Nick Pratt (WAL)
Fourth Official: Daniel Beckett (WAL)
UEFA Referee Observer: Gevorg Hovhannisyan (ARM)
UEFA Delegate: Arturs Gaidels (LVA)

Group C, 29 September 2016, 17:00 CET
8KM Stadium, Baku (AZE)
Qəbələ FK – 1. FSV Mainz 05
Referee: Gediminas Mažeika (LTU)
Assistant Referee 1: Vyautas Šimkus (LTU)
Assistant Referee 2: Vytenis Kazlauskas (LTU)
Additional Assistant Referee 1: Sergejus Slyva (LTU)
Additional Assistant Referee 2: Jurij Paskovskij (LTU)
Fourth Official: Vladimir Gerasimov (LTU)
UEFA Referee Observer: Levan Paniashvili (GEO)
UEFA Delegate: Eugène Westerink (NED)

Group H, 29 September 2016, 19:00 CET
Arena Lviv, Lviv (UKR)
Shakhtar Donetsk – Sporting Braga
Referee: Tobias Stieler (GER)
Assistant Referee 1: Rafael Foltyn (GER)
Assistant Referee 2: Jan Seidel (GER)
Additional Assistant Referee 1: Robert Hartmann (GER)
Additional Assistant Referee 2: Patrick Ittrich (GER)
Fourth Official: Mike Pickel (GER)
UEFA Referee Observer:John Ward (IRL)
UEFA Delegate: István Huszár (HUN)

Group L, 29 September 2016, 19:00 CET
Arena Națională, Bucharest (ROU)
Steaua București – Villarreal CF
Referee: Evgen Aranovskiy (UKR)
Assistant Referee 1: Oleksandr Voytyuk (UKR)
Assistant Referee 2: Sergiy Bekker (UKR)
Additional Assistant Referee 1: Anatoliy Abdula (UKR)
Additional Assistant Referee 2: Anatoliy Zhabchenko (UKR)
Fourth Official: Semen Shlonchak (UKR)
UEFA Referee Observer: Marcel Vanelshocht (BEL)
UEFA Delegate: Ronen Hershco (ISR)

Group H, 29 September 2016, 19:00 CET
KAA Gent Stadium, Ghent (BEL)
KAA Gent – Konyaspor
Referee: István Vad (HUN)
Assistant Referee 1: István Albert (HUN)
Assistant Referee 2: Peter Berettyán (HUN)
Additional Assistant Referee 1: Sándor Andó-Szabó (HUN)
Additional Assistant Referee 2: József Erdös (HUN)
Fourth Official: Gabor Erös (HUN)
UEFA Referee Observer: Leslie Irvine (NIR)
UEFA Delegate: Siarhei Ilyich (BLR)

Group K, 29 September 2016, 19:00 CET
Generali Arena, Prague (CZE)
AC Sparta Praha – FC Internazionale
Referee: Artur Soares Dias (POR)
Assistant Referee 1: Rui Tavares (POR)
Assistant Referee 2: Paulo Soares (POR)
Additional Assistant Referee 1: Hugo Miguel (POR)
Additional Assistant Referee 2: Tiago Martins (POR)
Fourth Official: Nuno Pereira (POR)
UEFA Referee Observer: Karen Nalbandyan (ARM)
UEFA Delegate: Balász Makray (HUN)

Group J, 29 September 2016, 19:00 CET
Stadio Artemio Franchi, Florence (ITA)
ACF Fiorentina – Qarabağ FK
Referee: Oliver Drachta (AUT)
Assistant Referee 1: Roland Brandner (AUT)
Assistant Referee 2: Stefan Kühr (AUT)
Additional Assistant Referee 1: Manuel Schüttengruber (AUT)
Additional Assistant Referee 2: Dieter Muckenhammer (AUT)
Fourth Official: Roland Riedel (AUT)
UEFA Referee Observer: Michael Argyrou (CYP)
UEFA Delegate: Eduard Dervishaj (ESP)

Group G, 29 September 2016, 19:00 CET
Amsterdam ArenA, Amsterdam (NED)
AFC Ajax – R. Standard de Liège
Referee: Paolo Silvio Mazzoleni (ITA)
Assistant Referee 1: Gianluca Cariolato (ITA)
Assistant Referee 2: Fabiano Preti (ITA)
Additional Assistant Referee 1: Marco Guida (ITA)
Additional Assistant Referee 2: Carmine Russo (ITA)
Fourth Official: Filippo Meli (ITA)
UEFA Referee Observer: Miroslav Liba CZE)
UEFA Delegate: Björn Vassallo (MLT)

Group L, 29 September 2016, 19:00 CET
Stadion Letzigrund, Zurich (SUI)
FC Zürich – Osmanlıspor FK
Referee: Aleksei Eskov (RUS)
Assistant Referee 1: Dmitrii Mosiakin (RUS)
Assistant Referee 2: Igor Demeshko (RUS)
Additional Assistant Referee 1: Sergey Lapochkin (RUS)
Additional Assistant Referee 2: Alexander Egorov (RUS)
Fourth Official: Vyacheslav Semenov (RUS)
UEFA Referee Observer: Adrian D. Casha (MLT)
UEFA Delegate: Thibault De Gendt (BEL)

Group G, 29 September 2016, 19:00 CET
Balaídos, Vigo (ESP)
RC Celta de Vigo – Panathinaikos FC
Referee: Luca Banti (ITA)
Assistant Referee 1: Lorenzo Manganelli (ITA)
Assistant Referee 2: Alessandro Giallatini (ITA)
Additional Assistant Referee 1: Davide Massa (ITA)
Additional Assistant Referee 2: Daniele Doveri (ITA)
Fourth Official: Matteo Passeri (ITA)
UEFA Referee Observer: Eyjolfur Olafsson (ISL)
UEFA Delegate: Philippe Prudhon (FRA)

Group I, 29 September 2016, 19:00 CET
Arena AufSchalke, Gelsenkirchen (GER)
FC Schalke 04 – FC Salzburg
Referee: Serdar Gözübüyük (NED)
Assistant Referee 1: Davie Goossens (NED)
Assistant Referee 2: Bas van Dongen (NED)
Additional Assistant Referee 1: Dennis Highler (NED)
Additional Assistant Referee 2: Siemen Mulder (NED)
Fourth Official: Joost van Zuilen (NED)
UEFA Referee Observer: Manuel López Fernández (ESP)
UEFA Delegate: Georg Lüchinger (LIE)

Group I, 29 September 2016, 19:00 CET
Kuban, Krasnodar (RUS)
FC Krasnodar – OGC Nice
Referee: Ivan Bebek (CRO)
Assistant Referee 1: Tomislav Petrović (CRO)
Assistant Referee 2: Miro Grgić (CRO)
Additional Assistant Referee 1: Ante Vučemilović-Šimunović (CRO)
Additional Assistant Referee 2: Goran Gabrilo (CRO)
Fourth Official: Goran Pataki (CRO)
UEFA Referee Observer: Patritiu Abrudan (ROU)
UEFA Delegate: Adrian Ixari (MDA)

Group K, 29 September 2016, 21:05 CET
Turner Stadium, Beer Sheva (ISR)
Hapoel Beer-Sheva FC – Southampton FC
Referee: Stefan Johannesson (SWE)
Assistant Referee 1: Fredrik Nilsson (SWE)
Assistant Referee 2: Mehmet Culum (SWE)
Additional Assistant Referee 1: Andreas Ekberg (SWE)
Additional Assistant Referee 2: Kristoffer Karlsson (SWE)
Fourth Official: Magnus Sjöblom (SWE)
UEFA Referee Observer: Hervé Piccirillo (FRA)
UEFA Delegate: Teuvo Holopainen (FIN)

Group J, 29 September 2016, 19:00 CET
U Nisy, Liberec (CZE)
Slovan Liberec – PAOK
Referee: Tamás Bognár (HUN)
Assistant Referee 1: Balázs Buzás (HUN)
Assistant Referee 2: Zsolt Varga (HUN)
Additional Assistant Referee 1: Ádam Farkas (HUN)
Additional Assistant Referee 2: Péter Solymosi (HUN)
Fourth Official: Zsolt Attila Szpisjak (HUN)
UEFA Referee Observer: Elmir Pilav (BIH)
UEFA Delegate: Eggert Magnusson (ISL)

Group D, 29 September 2016, 21:05 CET
Stadion Petrovskiy, St Petersburg (RUS)
FC Zenit SP – AZ Alkmaar
Referee: Javier Estrada Fernández (ESP)
Assistant Referee 1: Miguel Martínez Munuera (ESP)
Assistant Referee 2: Teodoro Sobrino Magán (ESP)
Additional Assistant Referee 1: Alejandro José Hernández Hernández (ESP)
Additional Assistant Referee 2: José María Sánchez Martínez (ESP)
Fourth Official: Ángel Nevado Rodríguez (ESP)
UEFA Referee Observer: Igor Pristovnik (CRO)
UEFA Delegate: Tobias Wolf (GER)

Group B, 29 September 2016, 21:05 CET
Stadio Georgios Karaiskakis, Piraeus (GRE)
Olympiacos – APOEL
Referee: Paweł Gil (POL)
Assistant Referee 1: Konrad Sapela (POL)
Assistant Referee 2: Marcin Borkowski (POL)
Additional Assistant Referee 1: Bartosz Frankowski (POL)
Additional Assistant Referee 2: Daniel Stefański (POL)
Fourth Official: Krysztof Myrmus (POL)
UEFA Referee Observer: Christer Fällström (SWE)
UEFA Delegate: Andrew Shaw (ENG)

Group F, 29 September 2016, 21:05 CET
KRC Genk Arena, Genk (BEL)
KRC Genk – US Sassuolo Calcio
Referee: Liran Liany (ISR)
Assistant Referee 1: David Elias Bitton (ISR)
Assistant Referee 2: Dvir Shimon (ISR)
Additional Assistant Referee 1: Roy Reinshreiber (ISR)
Additional Assistant Referee 2: Menashe Masiah (ISR)
Fourth Official: Nissan Davidy (ISR)
UEFA Referee Observer: Tomasz Mikulski (POL)
UEFA Delegate: Oleg Harlamov (EST)

Group C, 29 September 2016, 21:05 CET
Stade Geoffroy Guichard, Saint-Étienne (FRA)
AS Saint-Étienne – RSC Anderlecht
Referee: Vladislav Bezborodov (RUS)
Assistant Referee 1: Valeriy Danchenko (RUS)
Assistant Referee 2: Maksim Gavrilin (RUS)
Additional Assistant Referee 1: Kirill Levnikov (RUS)
Additional Assistant Referee 2: Igor Fedotov (RUS)
Fourth Official: Andrej Vereteshkin (RUS)
UEFA Referee Observer: Ioannis Tsachilidis (GRE)
UEFA Delegate: Christian Kofoed (DEN)

Group A, 29 September 2016, 21:05 CET
Şükrü Saracoğlu, Istanbul (TUR)
Fenerbahçe SK – Feyenoord
Referee: Jonas Eriksson (SWE)
Assistant Referee 1: Mathias Klasenius (SWE)
Assistant Referee 2: Daniel Wärnmark (SWE)
Additional Assistant Referee 1: Martin Strömbergsson (SWE)
Additional Assistant Referee 2: Markus Strömbergsson (SWE)
Fourth Official: Daniel Gustavsson (SWE)
UEFA Referee Observer: Alain Hamer (LUX)
UEFA Delegate: Duško Grabovac (CRO)

Group E, 29 September 2016, 21:05 CET
Ernst-Happel-Stadion, Vienna (AUT)
Austria Wien – Viktoria Plzeň
Referee: John Beaton (SCO)
Assistant Referee 1: Douglas Potter (SCO)
Assistant Referee 2: Graham Chambers (SCO)
Additional Assistant Referee 1: Kevin Clancy (SCO)
Additional Assistant Referee 2: Donald Robertson (SCO)
Fourth Official: Alastair Mather (SCO)
UEFA Referee Observer: Marián Ružbarský (SVK)
UEFA Delegate: George Pirtskhalava (GEO)

Group A, 29 September 2016, 21:05 CET
Old Trafford, Manchester (ENG)
Manchester United – Zorya Luhansk
Referee: Orel Grinfeeld (ISR)
Assistant Referee 1: Danny Krasikow (ISR)
Assistant Referee 2: Roy Hassan (ISR)
Additional Assistant Referee 1: Eitan Shmeulevitch (ISR)
Additional Assistant Referee 2: Eli Hacmon (ISR)
Fourth Official: Amihay Yehoshua Mozes (ISR)
UEFA Referee Observer: Luis Medina Cantalejo (ESP)
UEFA Delegate: Aleš Zavrl (SVN)

Group E, 29 September 2016, 21:05 CET
Stadio Olimpico, Rome (ITA)
AS Roma – Astra Giurgiu
Referee: Äliyar Ağayev (AZE)
Assistant Referee 1: Zeynal Zeynalov (AZE)
Assistant Referee 2: Rza Mammadov (AZE)
Additional Assistant Referee 1: Rahim Hasanov (AZE)
Additional Assistant Referee 2: Orkhan Mammadov (AZE)
Fourth Official: Mubariz Hashimov (AZE)
UEFA Referee Observer: René Temmink (NED)
UEFA Delegate: Rotem Kamer (ISR)

Group F, 29 September 2016, 21:05 CET
Estadio de San Mamés, Bilbao (ESP)
Athletic – Rapid Wien
Referee: Tony Chapron (FRA)
Assistant Referee 1: Guillaume Debart (FRA)
Assistant Referee 2: Eric Danizan (FRA)
Additional Assistant Referee 1: Frank Schneider (FRA)
Additional Assistant Referee 2: Mikaël Lesage (FRA)
Fourth Official: Bertrand Jouannad (FRA)
UEFA Referee Observer: Boško Jovanetić (SRB)
UEFA Delegate: Kurt Zuppinger (SUI)

Group D, 29 September 2016, 21:05 CET
Tallaght Stadium, Dublin (IRL)
Dundalk – Maccabi Tel-Aviv
Referee: Andris Treimanis (LVA)
Assistant Referee 1: Haralds Gudermanis (LVA)
Assistant Referee 2: Aleksejs Spasjonnikovs (LVA)
Additional Assistant Referee 1: Aleksandrs Anufrijevs (LVA)
Additional Assistant Referee 2: Aleksandrs Golubevs (LVA)
Fourth Official: Raimonds Tatriks (LVA)
UEFA Referee Observer: Roberto Rosetti (ITA)
UEFA Delegate: Roland Tis (BEL)