Tommy Frydenlund fra Gjøvik-Lyn er hoveddommer når de to topplagene i avdeling tre braker sammen lørdag. Egersunds leder avdeling tre, men har kun ett poengs ledelse til Ullensaker Kisa. Og det er romerikslaget som har hjemmekamp.

Med seg som assistentdommere har han Erland Hareland fra Lesja og Kim Larsen Bjeglerud fra Skreia, mens Per Aage Christensen fra Lillestrøm er dommerveileder i kampen.

Her er helgens oppsett i Oddsenligaen:

Avdeling 1

Kjelsås – Holmen
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 16:00
Sted: Grefsen kunstgress
Dommer: Sebastian Mikalsen, Spydeberg IL
Assistentdommer 1: Shkodran Dinaj, Rilindja, IL
Assistentdommer 2: Tobias Bengtson, Tveter IL
Dommerveileder: Glenn Due-Sørensen, Lillestrøm

Mjølner – Harstad
Dato: søndag 20. september 2015 kl. 16:00
Sted: Narvik kunstgress
Dommer: Adrian Gjendemsjø, Tertnes Fotball Herrer
Assistentdommer 1: Kjell Olav Duås, Stokmarknes IL
Assistentdommer 2: Anders Johan Knutsen, Ballangen Fotballklubb
Dommerveileder: Viggo Berg, Hardhaus, SK

Tromsdalen – Lyn
Dato: søndag 20. september 2015 kl. 16:00
Sted: TUIL Arena
Dommer: Ole Martin Loe, Stakkevollan IF
Assistentdommer 1: Anniken Haugen, Junkeren IK – Fotball
Assistentdommer 2: Helene Johansen, Senja, FK Silsand

Ullern – Grorud
Dato: søndag 20. september 2015 kl. 17:00
Sted: Ullern kunstgress
Dommer: Kristian Randen, Hof IL
Assistentdommer 1: Sondre Sørensen Kielland, Furnes Fotball
Assistentdommer 2: Yahya Swajet, Grue IL

Skeid Fotball – Senja
Dato: søndag 20. september 2015 kl. 17:00
Sted: Nordre Åsen kunstgress
Dommer: Ajdin Medic, Trosvik IF
Assistentdommer 2: Magnus Tranholt, KFUM-Kam. Oslo

Finnsnes – Stabæk 2
Dato: mandag 21. september 2015 kl. 17:00
Sted: Finnsnes Stadion
Dommer: Sander M Bråten Johannessen, Lysekloster IL
Assistentdommer 1: Frank Henneman, Bjarg, IL
Assistentdommer 2: Kristian Kristiansen, Bakkeby IK
Dommerveileder: Rune Teigen Badar, Skarp. IF

KFUM – Vålerenga 2
Dato: mandag 21. september 2015 kl. 19:00
Sted: KFUM-Arena
Dommer: Henrik Andreas Grenå Pettersen, Gresvik IF
Assistentdommer 1: Eivin Hansen, Grorud IL
Assistentdommer 2: Runar Langseth, Kolstad Fotball

Avdeling 2

Raufoss – Ørn Horten
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 16:00
Sted: NAMMO stadion
Dommer: Bård Lindahl, Kløfta
Assistentdommer 1: Christian Falbach, Gjøvik-Lyn, FK
Assistentdommer 2: Kjartan Øxseth, Lunderseter IL

Fram – Sprint-Jeløy
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 16:00
Sted: Framparken
Dommer: Espen Larsen, Imås, IL
Assistentdommer 1: Bjørnar Smith, Ivrig, IL
Assistentdommer 2: Mikael Hansson, Runar, IL

Notodden – Lørenskog
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 16:00
Sted: Idrettsparken KG Notodden
Dommer: Jon Romuld Håversen, Solbygg, FK
Assistentdommer 1: Rune Holtan Flathus, Kjapp IL
Assistentdommer 2: Shpejtim Lipoveci, Hei, IL – Fotballgruppe
Dommerveileder: Erik Rossbach Sannerholt, Skotfoss Turn & IF

Nybergsund IL Trysil – Kvik Halden
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 16:00
Sted: Nybergsund stadion
Dommer: Jørgen Haugen, Kurland
Assistentdommer 1: Sondre Sørensen Kielland, Furnes Fotball
Assistentdommer 2: Marcin Jaskolski, Løten FK

Alta – Drammen FK
Dato: søndag 20. september 2015 kl. 16:00
Sted: Finnmarkshallen
Dommer: Tom-Jøran Henriksen, Krokelvdalen IL
Assistentdommer 1: Tom Egil Olsen, Tverrelvdalen IL
Assistentdommer 2: Lars-Johan Larsen, Bossekop UL
Dommerveileder: Bernt Thomas Berntsen, Sørøy Glimt, FK

Moss – Gjøvik-Lyn
Dato: søndag 20. september 2015 kl. 18:00
Sted: Melløs stadion
Dommer: Sulman Hussain, Manglerud Star Fotball, IL
Assistentdommer 1: Samir Taghizadeh, Tveita IL
Assistentdommer 2: Erik Westrøm, Huk FK
Dommerveileder: Steinar Friberg, Nylende IF

Lillestrøm 2 – Strømsgodset TF 2
Dato: mandag 21. september 2015 kl. 19:00
Sted: LSK-hallen
Dommer: Ali Al-Hatem, Skreia IL
Assistentdommer 1: Kim Tomas L. Klevengen, Nesodden IF
Assistentdommer 2: Lars Jørgen Stenvaag, Abildsø IL

Avdeling 3

Eidsvold TF – Odda
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 15:00
Sted: Myhrer 1
Dommer: Ole-Alexander Ekeli Valen, Kråkerøy IL
Assistentdommer 1: Henrik Skjevestad, Ready
Assistentdommer 2: Haron Siad, Heming, IL

Vidar – Fyllingsdalen
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 15:00
Sted: Lassa gress
Dommer: Anders Bjerk Hansen, Bjarg, IL
Assistentdommer 1: Lukasz Olszewski, Egersund
Assistentdommer 2: Alf Olav Rossland, Åkra IL – Fotball

Ullensaker/Kisa – Egersunds
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 15:00
Sted: UKI Arena
Dommer: Tommy Frydenlund, Gjøvik-Lyn, FK
Assistentdommer 1: Erland Hareland, Lesja IL
Assistentdommer 2: Kim Larsen Bjeglerud, Skreia IL
Dommerveileder: Per Aage Christensen, Lillestrøm

Vindbjart – Vard Haugesund
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 16:00
Sted: Moseidmoen gress
Dommer: Haakon Magan, Ål IL
Assistentdommer 1: Sten Kristian Kalleberg Mydland, Giv Akt, IL
Dommerveileder: Geir Røstad, Birkenes IL

Donn – Sola
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 16:00
Sted: Kristiansand stadion
Dommer: Nedim Brbovic, Fevang FK
Assistentdommer 1: Sondre Olsen, Greipstad IL
Assistentdommer 2: Bjørn Tore Johansen, Gimletroll, IK-Fotball

Arendal – Fløy
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 16:00
Sted: Bjønnes st. kunstgress
Dommer: Rune Nilsen, Nanset IF
Assistentdommer 1: Ingvald Langemyr, Otra IL
Assistentdommer 2: Marcin Kowalski, Djerv 1919, SK

Fana – Odd 2
Dato: mandag 21. september 2015 kl. 17:30
Sted: Nesttun Kunstgress 1
Dommer: Ørjan Vikene, Djerv 1919, SK
Dommerveileder: Egil Flo, Ny-Krohnborg IL

Avdeling 4

Florø – Byåsen TF
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 14:00
Sted: Florø stadion
Dommer: Andre Knudsen Arnholt, Erdal IL
Assistentdommer 1: Vegard Yndestad, Eikefjord IL
Assistentdommer 2: Asbjørn Håre, Fjøra FK

Elverum – Rødde
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 16:00
Sted: Elverum Stadion
Dommer: Henrik Ingwardo, Fet
Assistentdommer 1: Anders Bodding, Haga
Assistentdommer 2: Nicolai Bryhn Dybvad, Fjellhamar

Nardo – HamKam
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 16:00
Sted: Nissekollen kunstgras
Dommer: Robert Eggen, Trønder-Lyn Idrettslag
Assistentdommer 1: Robin Kjelaas, Malvik IL
Assistentdommer 2: Kim-Are Næss Leistad, Buvik IL – Fotball

Brumunddal – Træff
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 16:00
Sted: SH-banen, Kunstgress
Dommer: Magnus Koløy, Bjørndal IF
Assistentdommer 1: Menhaj Haidari, Abildsø IL
Assistentdommer 2: Stian Røvig Sletner, Oppsal IF Fotball

Strindheim TF – Kongsvinger
Dato: lørdag 19. september 2015 kl. 16:00
Sted: Strindheim Kunstgress
Dommer: Kristian Aune, Melhus IL
Assistentdommer 1: Odd-Einar Nervik, Flatås IL
Assistentdommer 2: Aleksander Røkke, Fram, IL

Molde 2 – Førde
Dato: mandag 21. september 2015 kl. 16:00
Sted: Aker stadion
Dommer: Mathias Smehus Kringstad, Valder, IL – Fotball
Assistentdommer 1: Anders Skorpen-Trøen, Malmefjorden IL
Assistentdommer 2: Thomas Westrum Pedersen, Åndalsnes IF

Stjørdals-Blink – Aalesund 2
Dato: mandag 21. september 2015 kl. 18:00
Sted: Nye Blinkbanen
Dommer: Kent Ove Hammer, Kolstad Fotball
Assistentdommer 1: Elias Havenvid, Kolstad Fotball
Assistentdommer 2: Mathias Støfringshaug, Verdal IL
Dommerveileder: Tormod Larsen, Ranheim IL – Fotball Topp